Перейти в форум
 
 

Главная страница - Новости Союза (архив)

«Жұлдыз» БҚҰО ҚБ бастамасымен 2017 жылғы 1 қазаннан 1 желтоқсанға дейін өткен «Алтын күз - 2017» республикалық сырттай байқауының қорытындысы

«Алтын күз - 2017» сыртқы республикалық шығармашылық байқауының ҚОРЫТЫНДЫЛАРЫ
(2017 ж. 10 желтоқсандағы №15 хаттама).

Мына құрамдағы қазылар алқасы «Алтын күз-2017ж.» сыртқы байқауына ұсынылған материалдарды қарастырып:
1. Дмитриенко Елена Александровна – «Жұлдыз» БҚҰО ҚБ президенті, қазылар алқасының төрайымы. 
2. Пятков Александр Сергеевич –  «Жұлдыз» БҚҰО ҚБ вице-президенті.
3. Домалевская Юлия – «Лидер плюс….» республикалық жастар газетінің бас редакторы. 
4. Торгын Ескендир – «Жұлдыз» БҚҰО ҚБ аға үйлестірушісі, 
5. Бортникова Екатерина - «Жұлдыз» БҚҰО ҚБ художник-дизайнері,
конкурстық жұмыстарды бағалауда бірауыздан келісті. 

 «Декаративті-қолданбалы өнер» номинациясы
 Гран-при: Харина Елизавета, «Қостанай облысы әкімдігінің білім басқармасының қосымша білім беруді дамытудың өңірлік орталығы» КММ тәрбиеленушісі, Қостанай қ., Қостанай обл.

Жас санаты: 3-5 жас
 1 дәрежелі диплом:  Сексенбай Айым,  № 10 жалпы үлгідегі мектеп-интернаттың жанындағы «Шұғыла» шағын орталығының тәрбиеленушісі, Щучинск қ, Бурабай а-ны, Ақмола облысы

Жас санаты: 6-8 жас
 1 дәрежелі диплом:  Цыцура Ростислав, № 10 жалпы үлгідегі мектеп-интернаттың жанындағы «Шұғыла» шағын орталығының тәрбиеленушісі, Щучинск қ, Бурабай а-ны, Ақмола облысы.
 1 дәрежелі диплом: Вальман Дарья, «АрселорМиталл Теміртау» БЖО АҚ тәрбиеленушісі, Теміртау қ, Қарағанды обл. 
 2 дәрежелі диплом: Кошмарова Анжелика, «Монпансье» БО тәрбиеленушісі,  Астана қ.
 2 дәрежелі диплом:  Алеева Анастасия, Солтүстік Қазақстан Облысы, Петропавловск қ., «№1 өнер мектебі» ҮЕКЕБМ  тәрбиеленушісі .
 3 дәрежелі диплом: Джайбергенова Диляра,  тәрбиеленуші

Жас санаты: 9-12 жас
 1 дәрежелі диплом:  Салмина Мария, «Капитоновка ОМ» КММ тәрбиеленушісі, Бұланды ауданы, Ақмола облысы. 
 2 дәрежелі диплом:  Абдикаппар Куралай, «Арман» МОТЖО тәрбиеленушісі, Бурабай ауданы, Ақмола облысы. 
 2 дәрежелі диплом: Иванцова Анфиса, «АрселорМиталл Теміртау» БЖО АҚ, Теміртау қ, Қарағанды обл.
 3 дәрежелі диплом:  Асанова Тамила, №131 мектеп-лицейінің тәрбиеленушісі, Алматы қ.   
 3 дәрежелі диплом: Стоволкова Эвелина№131 мектеп-лицейінің тәрбиеленушісі, Алматы қ.   

Жас санаты: 13-15 жас
 1 дәрежелі диплом   Елисеева   Влада, «Қостанай қ. әкімдігінің білім бөлімінің А.И. Никифорова ат. көркемөнер мектебі» КҚК тәрбиеленушісі
 2 дәрежелі диплом: Демесинов Дмитрий, жетім балалар мен  дамуда мүмкіндігі шектеулі, ата-аналарының қарауынсыз қалған балаларға арналған арнайы түзету мектеп-интернатының тәрбиеленушісі, Шөптікөл с. Ғ.Мүсірепов ауданы, солтүстік Қазақстан обл.
 2 дәрежелі диплом: Путинцева Злата, «Қостанай қ. әкімдігінің білім бөлімінің А.И. Никифорова ат. көркемөнер мектебі» КҚК тәрбиеленушісі, Қостанай қ, Қостанай облысы
 3 дәрежелі диплом: Иванюкова Алина, «№ 129 жалпы білім мектебі» КММ тәрбиеленушісі, Алматы қ.  
 3 дәрежелі диплом: Овчаренко Алина,  «Қостанай қ. әкімдігінің білім бөлімінің А.И. Никифорова ат. көркемөнер мектебі» КҚК тәрбиеленушісі, Қостанай қ, Қостанай облысы
  
Жас санаты:16-18 жас
 1 дәрежелі диплом:  Коберник Лидия Эдуардовна, «Приишимский орта мектекбі» КММ тәрбиеленушісің, Ғ. Мүсірепов атындағы аудан, Разгульное селосы, В. Терешкова көшесі, Солтүстік Қазақстан обл.
 2 дәрежелі диплом: Шматкова Кристина, № 2ОМЛ, Көкшетау, Ақмола облысы.

Жас санаты: 19 –22 жас
 1 дәрежелі диплом:  Спиридович Елена Викторовна, «Ивушка» балабақшасы» МКҚК тәрбиеленушісі, Солтүстік Қзақастан облысы, Петропавловск қ..

«Сурет» номинациясы
 Бас жүлде:  Калюта Николай, воспитанник Покровский ОМ, Атбасар ауданы, Ақмола облысы. 

 Жас санаты: 6-8 жас
 1 дәрежелі диплом: Насимуллина Адия, Астана қ., халықаралық мектебінің тәрбиеленушісі.
 2 дәрежелі диплом:  Афанасьева Вера, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавловск қ., «№1 өнер мектебі» ҮЕКЕБМ  тәрбиеленушісі .
 3 дәрежелі диплом:  Вульф София, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавловск қ., «№1 өнер мектебі» ҮЕКЕБМ  тәрбиеленушісі .
 3 дәрежелі диплом: Еремина Ангелина, «№ 129 жалпы білім мектебі» КММ тәрбиеленушісі, Алматы қ. 
 3 дәрежелі диплом:  Жусупова Альмира, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавловск қ., «№ өнер мектебі»  тәрбиеленушісі .
 3 дәрежелі диплом:  Мягкова Виктория, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавловск қ., «№1 өнер мектебі» ҮЕКЕБМ  тәрбиеленушісі .

 Жас санаты: 9-12 жас
 1 дәрежелі диплом: Шубина Мария, Алматы қаласының № 102 ОМ КММ тәрбиеленушісі.
 1 дәрежелі диплом: Бобжонова Марьям, «АрселорМиталл Теміртау» БЖО АҚ тәрбиеленушісі, Теміртау қ, Қарағанды обл.
  1 дәрежелі диплом- Казачек Диана, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавловск қ., №1 өнер мектебінің  тәрбиеленушісі .
 1 дәрежелі диплом:  Корепанова Елизавета, «АрселорМиталл Теміртау» БЖО АҚ тәрбиеленушісі, Теміртау қ, Қарағанды обл.
 1 дәрежелі диплом: Сутугин Александр, № 135 ОМ КММ тәрбиеленушісі, Алматы қаласы.
 2 дәрежелі диплом:  Стельмах Ксения, № 102 ОМ КММ тәрбиеленушісі, Алматы қаласы.
 2 дәрежелі диплом: Заманбек Айа,  Астана қаласы халықаралық мектебінің тәрбиеленушісі.
 2 дәрежелі диплом: Ибраева Нури,  Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавловск қ., «№1 өнер мектебі» ҮЕКЕБМ  тәрбиеленушісі .
 2 дәрежелі диплом:  Сафина Арина, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавловск қ., «№1 өнер мектебі» ҮЕКЕБМ  тәрбиеленушісі .
 3 дәрежелі диплом: Алиева Гюлизар, № 189 БМ КММ тәрбиеленушісі,  Алматы қ.
 3 дәрежелі диплом: Колесникова Милана, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавловск қ., «№1 өнер мектебі» ҮЕКЕБМ  тәрбиеленушісі .
 3 дәрежелі диплом: Молдабаева Венера,  Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавловск қ., «№1 өнер мектебі» ҮЕКЕБМ  тәрбиеленушісі .
 3 дәрежелі диплом:  Постовая Анна, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавловск қ., «№1 өнер мектебі» ҮЕКЕБМ.
 3 дәрежелі диплом: Сулейменова Дарина, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавловск қ., «№1 өнер мектебі» ҮЕКЕБМ .

 Жас санаты: 13-15 жас
 1 дәрежелі диплом: Бейбитова Газиза, Астана қ. халықаралық мектебінің тәрбиеленушісі.
 1 дәрежелі диплом: Филатова Алина, Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавловск қ., «№1 өнер мектебі» ҮЕКЕБМ .
 2 дәрежелі диплом: Свичинская Александра, «АрселорМиталл Теміртау» БЖО АҚ тәрбиеленушісі, Теміртау қ, Қарағанды обл.
 3 дәрежелі диплом: Муздыбаева Гулим, Астана қ. халықаралық мектебінің тәрбиеленушісі.

 Жас санаты: 16-18 жас
 Диплом 1степени: Кириллова Анастасия,  № 19 ОМ тәрбиеленушісі, Көкшетау қаласы, Ақмола облысы.

 «Әдеби шығармашылық» номинациясы
 Жас санаты: 9-12 жас
 1 дәрежелі диплом: Торичный Андрей, № 8 мектеп-гимназияның тәрбиеленушісі, Щучинск қ, Бурабай ауданы, Ақмола облысы.
 2 дәрежелі диплом: Слизкова Снежана, Покровский ОМ тәрбиеленушісі, Атбасар ауданы, Ақмола облысы.
 3 дәрежелі диплом:  Селиванова Дарья, Покровский ОМ тәрбиеленушісі, Атбасар ауданы, Ақмола облысы.

 Жас санаты: 13-15 жас
 1 дәрежелі диплом:  Омарова  Асень,  «Ломоносов орта мектебі» ММ тәрбиеленушісі, Мендыкара ауданы, Қостанай облысы.
 
 «Музыкалық шығармашылық» номинациясы
 Бас жүлде : «Жұлдызай» тобы, № 14 «Ақбөпе» балабақшасы, Астана қаласы.

 Жас санаты: 3 – 5 жас
 1 дәрежелі диплом:   Бек Арина, Новикова Виктория, Силенко  Яна, «Ивушка» балабақшасы» МКҚК триосы, Петропавловск қ, Солтүстік Қазақстан облысы.
  1 дәрежелі диплом, Щеняева София, Ақкөл ауданының білім бөлімінің жанындағы «Ақбота» балабақшасы» МКҚК, Ақкөл қ., Ақмола облысы.

Республикалық байқауға белсенді қатысқандығы үшін грамота
 Аулова Виктория,  «АрселорМиталл Теміртау» БЖО АҚ тәрбиеленушісі, Теміртау қ, Қарағанды обл.
 Швыдкая Ульяна,  «Фея» балалар орталығының тәрбиеленушісі, Петропавловск қ, Солтүстік Қазақстан облысы.
 Есманова Айгерим,  «Фея» балалар орталығының тәрбиеленушісі, Петропавловск қ, Солтүстік Қазақстан облысы.
 Каныбек Амина, «Фея» балалар орталығының тәрбиеленушісі, Петропавловск қ, Солтүстік Қазақстан облысы.
 Шаймуратов Ильяс, Солтүстік Қазақстан Облысы, Петропавловск қ., «№1 өнер мектебі» ҮЕКЕБМ  тәрбиеленушісі .
 Шакен Рысбай,  воспитанник КГУ ОШ № 102, г. Алматы.
 Абайкызы Нурилла, Астана қ. халықаралық мектебінің тәрбиеленушісі.
 Ахметов Миргали,  Астана қ. халықаралық мектебінің тәрбиеленушісі.
 Бухонина София,  Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавловск қ., №1 өнер мектебінің тәрбиеленушісі .
 Зейналова Лейла,  Солтүстік Қазақстан облысы, Петропавловск қ., №1 өнер мектебінің тәрбиеленушісі .
 Салденова Карина,  №1 35 ОМ КММ тәрбиеленушісі, Алматы қ.

  Байқаудың барлық қатысушылары және олардың жетекшілері (кеңесшілері) республикалық сыртқы байқауғақатысқандығы жөнінде сертификатқа ие болады.  
 Байқау жеңімпаздары тиісті дәрежедегі атаулы Дипломдармен марапатталады.   
 Дипломант болмаған байқау қатысушылары белсенді қатысқандығы үшін грамотамен марапатталады.  . 
 Байқау жеңімпаздарына сертификаттар мен Дипломдар және белсенді қатысқандығы үшін Грамота өтінімде көрсетілген электрондық мекенжайларға электрондық түрде жолданады.  
 Байқау дипломанттарының жұмыстары «Жұлдыз» БҚҰО ҚБ республикалық БАҚ-нда жарияланатын болады.  
 Байқауды ұйымдастырушы Комитет балалар әлеуметтік бастамаларын қолдағаныңыз үшін, балалар шығармашылығын дамытуға атсалысқандығы үшін білім ұйымдарының басшыларына, педагогтарға, ата-аналарға, кеңесшілерге үлкен алғысын білдіреді. 
 Осы байқаудың қорытындылары бойынша барлық мәселелер жөнінде ұйымдастырушы Комитеттің өкілдеріне жүгініңіз: «Жұлдыз» БҚҰО ҚБ президенті  Дмитриенко Елена Александровна  (8 701 533 70 28), Пятков Александр Сергеевич. «Жұлдыз» БҚҰО ҚБ вице-президенті  (8 705 226 56 02), Домалевская Юлия Денисовна,  «Лидер плюс…» республикалық жастар газетінің бас редакторы (8 705 741 23 36). 
ҰЙЫМДАСТЫРУШЫ КОМИТЕТ

10.12.2017

[ Вернуться к списку новостей ]

НОВЫЙ НОМЕР

№1-2 (51-52) 2017

Архив номеров

ФОТОГАЛЕРЕЯ

Перейти в фотогалерею

 

ПЛАН МЕРОПРИЯТИЙ

СЕЙЧАС
01.01.2018 - 31.12.2018
Работа пресс-центра «Жулдыз ИНФОРМ»

СКОРО
24.10.2018 - 26.10.2018
«Агрофорум молодых: достижения юных аграриев - любимой Родине!»

Просмотреть мероприятия

ПОИСК ПО САЙТУ



 

© 2006 – 2017 Республиканский Союз детских общественных организаций Казахстана «Жулдыз».
Адрес: Республика Казахстан, г. Кошектау, ул. Абая, 112 а, офис 207 (2 этаж). Телефоны: 8 (7162) 502591, 721226, e-mail: sdoozhuldyz@mail.ru
При перепечатке материалов ссылка на источник обязательна. Авторы Интернет-проекта www.zhuldyz.kz: Данил Конищев, Лидия Тришечкина, web: Муратбек Жусупеков.
Авторская группа DALI

Перейти на главную страницу Перейти в форум